Wczytuję dane...

Gryzaki dentystyczne Matchstick Monkey polecane przez specjalistów

Ząbkowanie to ciężki okres zarówno dla rodziców jak i maluszka. Dziecko staje się rozdrażnione, płaczliwe i marudne, nie ma apetytu jak również może mieć podwyższoną temperaturę. Niestety to czas, który prędzej czy później dotknie każdego brzdąca. Z tego właśnie względu warto wiedzieć, jak się na niego odpowiednio przygotować. Wybawieniem może okazać się dobrze dobrany gryzak.

W sklepach z zabawkami i artykułami dla dzieci ich wybór jest naprawdę ogromny. Gryzak staje się nierozłącznym atrybutem maluszka, gdy dziąsła zaczynają swędzieć, a brzdąc jest już w stanie samodzielnie go chwycić. W dzisiejszym artykule pod lupę bierzemy gryzaki masujące Matchstick Monkey, które są polecane przez specjalistów i robią furorę wśród najmłodszych.

Dlaczego warto wybrać gryzak masujący Matchstick Monkey?

Gryzak w formie sympatycznej małpki przykuje uwagę malucha, a dodatkowo przyniesie ulgę rozpulchnionym, swędzącym dziąsełkom. Zwierzak z tyłu główki posiada miękką, silikonową szczoteczkę, która delikatnie masuje dziąsła i zęby. W połączeniu z kojącym żelem gryzak z pewnością stanie się najlepszym przyjacielem maluszka.

Gryzaki Matchstick Monkey doskonale prezentują się pod względem wizualnym - mają ciekawą formę, żywą kolorystykę, przyjemny w dotyku materiał, a także intrygujące elementy przestrzenne 3d. Ponadto wielkość małpki jest idealnie dostosowana do małych rączek brzdąca - dziecko nie będzie miało problemu, by ją złapać i operować nią w dowolny sposób. 

Warto wspomnieć o tym, że gryzak Matchstick Monkey sprawdzi się również do higieny jamy ustnej. Może służyć jako pierwsza szczoteczka, która pomoże dziecku w nauce mycia zębów.

Z jakiego materiału wykonane są gryzaki Matchstick Monkey?

Gryzaki dentystyczne Matchstick Monkey wykonane są z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu spożywczego. To materiał, który pozbawiony jest szkodliwych substancji, które pojawiają się z kolei w plastikach ropopochodnych. Silikon spożywczy jest biokompatybilny i hipoalergiczny, co jest niezwykle istotne szczególnie w przypadku dzieci, które mają skłonności do uczuleń i alergii. Jakość gryzaka Matchstick potwierdzona jest certyfikatem FDA.

Matchstick Monkey to świetny wybór dla maluchów, które wchodzą w okres ząbkowania. Początkowo będzie pełnił funkcję gryzaka, z biegiem czasu stanie się szczoteczką masującą, a następnie pierwszą szczoteczką ucząca prawidłowych nawyków higieny. Gryzaki te przynoszą maluchowi ulgę, gdy zaczynają wyżynać się ząbki, stymulują prawidłowy rozwój zgryzu jak również pomagają we właściwym rozwoju szczęki i zębów trzonowych oraz mózgu.

Wszystkie gryzaki marki Matchstick Monkey znajdziecie na naszej stronie https://malesmyki.pl/q/?producers[425]=425