Wczytuję dane...

Pierwsze przytulanki Waszych Maluchów - króliczki Jellycat i nie tylko

Miękkie przytulanki dla większości maluszków są synonimem bezpieczeństwa i spokoju. Działają na dziecko uspokajająco i pomagają mu pozbyć się negatywnych emocji. Z tego właśnie względu, niezbędnym elementem w pokoju każdego maluszka jest przytulanka. Ważne jest to, by towarzyszyła ona naszemu brzdącowi już od pierwszych dni jego życia. Jak już wcześniej zostało wspomniane, daje ona dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz ciepła, jest idealnym towarzyszem podczas zasypiania czy najlepszym przyjacielem podczas podróży, czy wielogodzinnej zabawy. Gdy wybieramy pierwszą przytulankę dla swojego malucha, musimy być bardzo ostrożni i zwrócić uwagę na kilka, dość istotnych szczegółów.

Jak wybrać odpowiednią przytulankę dla naszego dziecka?

Przytulanka dla naszego maluszka musi być w 100 procentach bezpieczna dla jego zdrowia. Najlepiej by było, gdyby uszyta była z porządnych, delikatnych materiałów, które nie podrażnią skóry dziecka. Oprócz tego takie zabawki muszą odznaczać się wysoką jakością wykonania – pluszak musi być odporny na tarmoszenie czy gniecenie.

Warto również zwrócić uwagę na to, czy zabawka nie posiada żadnych, małych bądź ostrych elementów, którymi dziecko mogłoby się zadławić lub po prostu zrobić sobie krzywdę. Mogą to być oczy wykonane z koralików, guziki sweterka czy nos przytulanki. Pamiętajmy o tym, że bezpieczeństwo naszego dziecka zawsze powinniśmy stawiać na pierwszym miejscu.

Ważną kwestią jest również wygląd przytulanki. Najlepiej, by dobrze prezentowała się pod względem wizualnym i była dodatkową atrakcją wzrokową dla naszego malucha. Maskotka powinna być kolorowa, posiadać materiały o różnej fakturze jak również mieć przyjemny dla oka dziecka wygląd. Wszystko to sprawi, że nasz maluch szybko polubi swojego pluszowego przyjaciela i prędko nie będzie się chciał się z nim rozstawać.

Króliczki Jellycat jako pierwsze przytulanki dla dziecka

Jellycat to brytyjska marka założona w 1999 roku. Tworzy produkty z dbałością o każdy detal, wykorzystując miękkie, bezpieczne, oryginalnie zdobione materiały. Kolorowe pluszaki, w tym oczywiście flagowy Królik, cieszą się sympatią maluchów na całym świecie. Urocze króliczki posiadają długie, zwisające uszy, słodki pyszczek oraz miękkie futerko. Maskotka idealnie sprawdzi się jako prezent dla nowo narodzonego dziecka. Z pewnością wywoła ona uśmiech na twarzy malucha i szybko stanie się jego najlepszym przyjacielem. Króliczki Jellycat dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.

Wybór pluszowych króliczków jest naprawdę spory. Marka Jellycat posiada w swojej ofercie oprócz znanych króliczków również inne pluszaki m.in. wieloryby, pieski, liski, warzywa czy owoce oraz wiele wiele innych. Zróżnicowana kolorystyka sprawia, że każdy maluch znajdzie dla siebie idealnego towarzysza.

Wszystkie dostępne przytulanki marki Jellycat znajdziecie na naszej stronie https://malesmyki.pl/q/?producers[270]=270