Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 chętnie pomożemy Państwu przy zakupach w naszym sklepie internetowym oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, wiadomości oraz połączenia. W wyborze produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zawsze chętnie służmy fachową radą i wsparciem.

Jeśli chcą Państwo otrzymać odpowiedź bezpośrednio od nas prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta. Jest to najszybszy sposób uzyskania odpowiedzi. Mogą Państwo również wysłać do nas e-mail bądź skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:

 

Formularz kontaktowy
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca SFERAB2B SP. Z O. O. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: iod@sferab2b.pl lub tel.: 501 382 786.
Dane Szczegóły

+48 728 981 932

bok@malesmyki.pl