Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym malesmyki.pl natychmiast otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia co oznacza, że nasz zespół rozpoczyna jego realizację. W momencie, gdy zamówienie będzie spakowane i gotowe do wysyłki otrzymacie Państwo kolejny e-mail z potwierdzeniem wysyłki zamówienia wraz z numerem listu przewozowego do śledzenia przesyłki z Państwa zamówieniem.

Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 7 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Nie realizujemy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu. Przy płatności zwykłym przelewem realizację zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty na konto naszego sklepu.

Jeśli po otrzymaniu od nas e-mail z potwierdzeniem wysłania zamówienia czas oczekiwania na przesyłkę z Państwa zamówieniem zacznie się niepokojąco przedłużać, prosimy o niezwłoczną informację. Pozwoli nam to szybko zainterweniować u kuriera , ustalić aktualne miejsce przesyłki i jak najszybsze pokierowanie jej na właściwy adres.