Wczytuję dane...
Formy płatności

Kupując w naszym sklepie Małe Smyki w zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy mają Państwo do wyboru następujące formy płatności:

1. Płatność elektronicznanajbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności iMoje do którego zostaną Państwo przekierowani w celu dokonania płatności - transakcje obsługiwane przez ING Bank Śląski S.A. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierają Państwo swój bank i dokonują opłaty za złożone zamówienie.  

2. Płatność za pobraniempłacą Państwo gotówką przy odbiorze przesyłki (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat. Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez Kuriera o uregulowanie płatności gotówką.

3. Płatność przelewem tradycyjnymmogą Państwo zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Państwa zamówienia. Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Nie realizujemy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu.

4. Odroczone płatności Twisto- metoda zakupu, która pozwala Państwu zapłacić po uprzednim sprawdzeniu go w domu. Bez rejestracji, podawania wrażliwych danych. Szybko, bezpiecznie i wygodnie! Na etapie wyboru metody płatności wybierz Płacę online z iMoje, a następnie Zakup z Twisto. Serwis Twisto po szybkiej weryfikacji opłaca zamówienie w Państwa imieniu.Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wysyłamy do Państwa zamówione produkty, a do 21 dni od złożenia zamówienia dokonują Państwo wpłaty na rzecz Twisto - wszelkie szczegóły dotyczące płatności przesyłane są bezpośrednio przez Twisto. Wszystkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo mailowo. Macie Państwo 21 dni na zapłacenie za zakupy do Twisto - w tym terminie nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów. Uwaga - po upływie 21 dni od daty zamówienia Twisto rozpocznie naliczanie karnych odsetek ustawowych w wysokości 14% w skali roku.

Wsparcie klienta TWISTO jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 pod numerem +48 22 263 02 10 oraz mailowo na kontakt@twisto.pl.
Dodatkowe informacje znajdziesz także na stronie Twisto.pl

Dane do przelewu tradycyjnego:

BS Sp. z o.o.
ul. Wilcza 31/1A
00-544 Warszawa
NIP 7010010854

Numer konta bankowego: 46 1140 1889 0000 2243 4500 1001

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numer zamówienia – ułatwi i przyspieszy to realizację Państwa zamówienia.