Wczytuję dane...
O nas

Nasz sklep Małe Smyki powstał z myślą o potrzebach najmłodszych. Kompletowanie wyprawki to dla wielu rodziców nie lada wyzwanie – tak było również ze mną. Długo szukałam miejsca, w którym znajdę wszystkie produkty i akcesoria, przydatne po przyjściu na świat maluszka. Ciężko było trafić na sklep, który posiadał w swojej ofercie, wszystko to, czego potrzebowałam. I właśnie to było impulsem, który skłonił mnie do stworzenia miejsca, w którym przyszli rodzice będą mogli skompletować pełną wyprawkę dla swojego maluszka.


Każda mama znajdzie w naszym sklepie produkty oraz akcesoria, które sprawią, że macierzyństwo będzie jeszcze piękniejsze. Małe Smyki to kraina dzieciństwa, pełna piękna, estetyki i doskonałej jakości, a także miejsce, w którym nie tylko skompletujesz wymarzoną wyprawkę dla swojego maluszka, ale również znajdziesz wszystkie praktyczne i niezbędne dla siebie akcesoria. W ich wyborze chętnie służymy fachową radą i wsparciem.


Dokładamy wszelkich starań, by macierzyństwo było wyjątkowym przeżyciem, dlatego opieramy ofertę swojego sklepu na znanych, cenionych i wyselekcjonowanych produktach najwyżej jakości, które zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty.


Oferowane przez nas zabawki nie tylko dostarczą maluchom solidnej porcji rozrywki, ale również pozytywnie wpłyną na ich rozwój. Pozwolą im cieszyć się beztroskim dzieciństwem i sprawią, że każdego dnia na ich twarzy pojawi się szeroki, pełen szczęścia uśmiech.


Małe Smyki to miejsce, w którym skompletujesz nie tylko wyprawkę, ale znajdziesz również mnóstwo inspiracji na ciekawy i oryginalny prezent dla dziecka, a także przygotujesz pokój dla maluszka.


W głównej mierze stawiamy na polskich producentów, jednak posiadamy również w swojej ofercie produkty zagranicznych marek, które cieszą się sympatią mam i maluchów na całym świecie.


Tworząc sklep Małe Smyki chciałam, by dzięki naszym wyjątkowym produktom każde macierzyństwo było niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


Zapraszamy na zakupy!

Zespół sklepu Małe Smyki