Autobus sorter z 6 klockami sensoryczny różowy
Rubbabu to indyjska marka, która produkuje oryginalne, miękkie, przyjemne w dotyku zabawki wykorzystując naturalną piankę kauczukową. Wyróżniają się one żywą kolorystyką i sprężystą fakturą, dzięki czemu gwarantują maluchom mnóstwo frajdy podczas zabawy. Produkty marki Rubbabu tworzone są wedle zasady fair trade i zero waste. Naturalny kauczuk to surowiec bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Zabawki Rubbabu są hipoalergiczne i idealnie sprawdzą się do stymulacji polisensorycznej jak również w celach terapeutycznych.
Sorter w formie autobusu idealnie sprawdzi się u maluchów od 1 roku życia.
W trakcie zabawy dziecko:
- uczy się koncentracji i spostrzegawczości: odpowiednie ułożenie figur wymaga od dziecka skupienia i spostrzegawczości
- rozwija motorykę małą: zabawa sorterem to świetny trening motoryki małej dziecka
- rozpoczyna naukę: sorter pomaga w nauce rozróżniania i dopasowywania kształtów, a także kolorów
Sorter utrzymany jest w różowej kolorystyce, posiada czarne koła oraz otwory, w które maluch musi włożyć klocki o odpowiednim kształcie (sześciokąt, gwiazda, kwiat, koło, trójkąt i kwadrat). Zabawka o stymulującej teksturze pobudza wyobraźnię i pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, wspierając zdolności motoryczne. Sorter jest bezpieczny podczas zabawy - można nim rzucać i go ściskać.
Zabawki nie należy myć w zmywarce. Można ją przecierać wilgotną ściereczką.
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 1 roku życia.
- Materiał: naturalny kauczuk, nylon
- Wymiary produktu: 22 x 12,5 x 15 cm
- Bezpieczeństwo i jakość: nie zawiera ołowiu, ftalanów, PVC, bisfenolu, ani innych substancji szkodliwych, zgodny ze standardami CPSIA, EN 71 i REACH oraz AS/NZS ISO 8124.
Uwaga dotycząca bezpieczeństwa:
UWAGA! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 1 roku życia. Używaj pod bezpośrednim nadzorem dorosłych.
Piramida wieża 10 kostek Pory roku
Rakieta drewniana magnetyczna
Cymbałki 12 tonów metalowe Confetti
Zestaw instrumentów Confetti


