Wczytuję dane...
Model: 5807
Wysyłka od: 6.70 PLN
Producent: Mudpuppy

Magnetyczne postacie Super dzieciaki

Mudpuppy to amerykański producent kreatywnych zabawek dla dzieci. Oferta marki obejmuje przede wszystkim puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek. Zabawki Mudpuppy cieszą się ogromną sympatią maluchów na całym świecie. Zachęcają je do twórczej aktywności, a przy okazji wspierają ich rozwój na wielu płaszczyznach.

Magnetyczne postacie to zabawka, która nie tylko dostarcza dziecku porcji rozrywki, ale i rozwija jego wyobraźnię i kreatywność.

W trakcie zabawy dziecko:

  • rozwija zmysł artystyczny: układanka daje mnóstwo możliwości na ciekawą i kreatywną zabawę
  • rozwija zdolności motoryczne: podczas dopasowywania odpowiednich elementów, dziecko ćwiczy koordynacje oko-ręka oraz rozwija zręczność
  • rozpoczyna naukę: zabawka może okazać się pomocna w nauce kształtów, kolorów, a także nazw poszczególnych części garderoby

Zestaw składa się z 40 magnesów oraz 2 dwustronnych magnetycznych kart. Na każdej z nich przedstawione są tła, związane z przygodami dziecięcych superbohaterów, np. nocne miasto czy błyskawica. Maluch może stworzyć dowolną postać chłopca czy dziewczynki, wykorzystując magnesy w postaci strojów, masek i dodatków, a nawet wiernych towarzyszy akcji, czyli zwierzątek w pelerynach. Zabawka idealnie sprawdzi się w domu, podróży jak również będzie doskonałym pomysłem na prezent dla najmłodszych.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia.

  • Materiał: cyna, magnes
  • Wymiary opakowania: 16 x 22 x 2,5 cm
  • Liczba elementów: 40 magnesów + 2 karty

Wskazówki bezpieczeństwa:
UWAGA! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 4 roku życia. Używaj pod bezpośrednim nadzorem dorosłych.

 

Polecamy
Najnowsze wpisy na blogu więcej
W dzisiejszym artykule podpowiadamy jak pomóc maluszkowi, gdy budzi się w nocy.
Przejdź do wpisu
W dzisiejszym artykule poruszamy temat pierwszych przytulanek Waszych Maluchów - dlaczego tak ważne są w życiu dziecka?
Przejdź do wpisu
W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, czym jest metoda BLW, czy warto stosować ją u dziecka i jakie są jej zalety oraz wady.
Przejdź do wpisu