Wczytuję dane...
Model: 2280
Wysyłka od: 6.70 PLN
Producent: THE BRUSHIES

Zestaw szczoteczek silikonowych z książeczką PL

Marka Brushies powstała dzięki współpracy stomatolożki rodzinnej Hilary Fritsch i psycholożki Colleen Crowley, które pragnęły stworzyć produkty, zachęcające najmłodszych do dbania o higienę jamy ustnej. Oryginalne, silikonowe szczoteczki-pacynki skradły serca mam i maluchów na całym świecie.

Zestaw szczoteczek silikonowych na palec dostarcza maluchom mnóstwo frajdy i sprawia, że mycie zębów nie jest już przykrym obowiązkiem.

  • wykonane w 100% ze spożywczego silikonu
  • nietoksyczne, bezzapachowe i bezsmakowe
  • wolne od BPA i ftalatów
  • łatwe do czyszczenia ciepłą wodą

W skład zestawu wchodzą 4 szczoteczki silikonowe na palec w postaci pomarańczowej małpki, zielonego dinozaura, różowej świnki i niebieskiego wieloryba. Zachęcą one każdego malucha do mycia zębów i dbania o higienę jamy ustnej. Ze szczoteczkami mycie ząbków będzie nie tylko czynnością higieniczną, ale także świetną zabawą z kolorowymi pacynkami. Należy myć ząbki i dziąsła rano po śniadaniu i wieczorem przed snem przez co najmniej 10 sekund na górze i 10 sekund na dole. Do szczotek dołączona jest książeczka, która jest całkowicie bezpieczna dla maluchów i nie zawiera szkodliwych chemikaliów. Szczoteczki zapakowane są w estetyczne pudełko, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Produkt zalecany jest dla dzieci od 1 miesiąca życia.Polecamy
Najnowsze wpisy na blogu więcej
W dzisiejszym artykule podpowiadamy, dlaczego warto mieć suszarkę do butelek i smoczków.
Przejdź do wpisu
W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak wybrać lampkę nocną dla dziecka i czym kierować się przy jej zakupie.
Przejdź do wpisu
W dzisiejszym artykule podpowiadamy jak ochronić dzieci przed ukąszeniem owadów.
Przejdź do wpisu