Wczytuję dane...
Model: 1000321
Wysyłka od: 6.70 PLN
Producent: waterwipes

Chusteczki nasączane czystą wodą, Soapberry, 60 szt.

WaterWipes - to marka posiadająca w swojej ofercie innowacyjne chusteczki nawilżane, których twórcą jest Edward McCloskey – ojciec, który poszukiwał rozwiązania problemu nawracających odparzeń od pieluszek u swojej malutkiej córeczki. Pomimo intensywnych poszukiwań nie udało znaleźć się na rynku chusteczek nawilżanych dla niemowląt, które rozwiązałby ten powracający problem. Po wielu latach ciężkiej pracy, testów i badań naukowych powstały chusteczki nawilżane WaterWipes.

Chusteczki nasączane czystą wodą, Soapberry to nowa wersja nagradzanych chusteczek nawilżanych o naturalnym składzie, przeznaczone dla maluchów powyżej 6 miesiąca życia.

WaterWipes Soapberry to 99,9% czystej wody z dodatkiem kropli ekstraktu z grejpfruta w charakterze naturalnego konserwantu oraz dodatkiem wyciągu orzechów mydlanych - łagodnej, organicznej substancji o działaniu myjącym.

  • dla maluchów powyżej 6 miesiąca życia
  • dla alergików i osób z wrażliwą skórą
  • nie zawierają Sodium Laureth Sulphate, PEGów, Phenoxyethanolu, Sodium Benzoate, Fragrance, Parfum itp.
  • pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr OP-ZF/611/K-1/20

Nowa wersja chusteczek radzi sobie z większymi zabrudzeniami skóry dzięki fakturowanej powierzchni oraz obecności łagodnie myjącego składnika naturalnego: orzechów mydlanych.

Praktyczne jedno opakowanie WaterWipes zawiera 60 chusteczek, które zawsze będzie tam gdzie ich potrzebujesz:

  • podczas przewijania
  • przy wspólnym posiłku
  • na placu zabaw
  • podczas zakupów
  • na każdym spacerze

Sposób użycia: chusteczki WaterWipes Soapberry są obficie nasączone wodą, która może zbierać się na dnie opakowania. Z tego powodu przed otwarciem najlepiej przechowywać chusteczki spodem do góry, a przed użyciem energicznie nimi potrząsnąć. Gdyby po dłuższym czasie użytkowania okazało się, że wierzchnia warstwa chusteczek nieco przeschła, wystarczy ścisnąć kilka razy zamknięte opakowanie, żeby rozprowadzić ponownie wodę po wszystkich warstwach produktu. Zużyte chusteczki powinny trafiać do kosza z domowymi odpadkami: wyrzucanie ich do toalety może skutkować zapchaniem kanalizacji.   

UWAGA: zawartość otwartego opakowania należy zużyć w ciągu 4 tygodni z uwagi na brak substancji silnie konserwujących w produkcie. 

Najnowsze wpisy na blogu więcej
W dzisiejszym artykule poruszamy temat pierwszych przytulanek Waszych Maluchów - dlaczego tak ważne są w życiu dziecka?
Przejdź do wpisu
W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, czym jest metoda BLW, czy warto stosować ją u dziecka i jakie są jej zalety oraz wady.
Przejdź do wpisu
Dzisiaj pod lupę bierzemy puzzle. Jakie zalety niosą ze sobą dla dziecka? Otóż jest ich całkiem sporo.
Przejdź do wpisu