Wczytuję dane...
Pakowanie na prezent

Chcesz sprawić komuś bliskiemu niespodziankę? A może chciałbyś przekazać prezent na urodziny bezpośrednio do solenizanta lub świeżo upieczonych rodziców?

W naszym sklepie Małe Smyki nie mamy możliwości zapakowania produktów na prezent, ponieważ w naszej ofercie znajdują się produkty o różnych gabarytach. Chcemy jednak Was zapewnić, że każde Wasze zamówienie jest zawsze starannie i bezpiecznie zapakowane tak abyście mogli cieszyć się naszymi wyjątkowymi produktami. Produkty umieszczone są w specjalnej białej bibułce z naklejką naszego sklepu. Dodatkowo do każdego zamówienia dorzucamy od siebie coś słodkiego, aby troszkę osłodzić Wam czas. Poszukajcie dobrze, bo znajdziecie również w przesyłce od nas kilka wlepek z logo naszego sklepu oraz specjalną niespodziankę na kolejny zakup w naszym sklepie malesmyki.pl. Wszystkie dostępne produkty w naszej ofercie, które znajdziecie w przesyłce nie posiadają cen.

Jak zamówić pakowanie na prezent?

Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym, a w „adresie dostawy” wpisz dane osoby, do której chcesz, aby prezent miał zostać doręczony. Koniecznie pamiętaj, aby w uwagach do zamówienia napisać nam, że zamówienie to jest na prezent oraz informację zwrotną czy mamy dołączyć paragon do przesyłki, czy nie.

Jeśli chciałbyś, abyśmy w Twoim imieniu napisali krótkie życzenia, napisz nam to również w uwagach do zamówienia – chętnie to zrobimy na specjalnej karteczce.